Hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama Strateji Danışmanlığı

Şirket stratejinizi dijital kanallara nasıl uygulanması gerektiğine birlikte karar veririz. Hedeflerinizi ve bütçelerinizi belirleriz. Dijital pazarlama planı oluşturup düzenli takip ederiz. Dijital pazarlama araçlarının hangilerinin kullanılacağının seçimini yaparız. Dijital reklam kanallarının bütçesini yönetiriz.

Dijital Reklam Bütçesi Verimliliği

Dijital pazarlama bütçenizi detaylı bir şekilde analiz ederek dijital pazarlama kanallarınızın daha etkin ve verimli kullanılmasını sağlarız.

Dijital Reklam Hesap Yönetimi

Hedef kitle / ürün / içerik / websitesi / mobil site analizleri yaparak dijital reklamların (Google, Yandex, Facebook, Instagram ve Linkedin) hesap stratejisini oluşturup planlamasını ve yönetimini yaparız.

Arama Motoru Optimizasyonu

Hedef kitlenize ve satış getiren kelimeleri belirleyip stratejimizi satış odaklı ilerletiriz. Görünürlük rakamlarını ve kelime sıralamalarını iyileştiririz.

Dijital Pazarlama Denetimi

Şirketinizin dijital pazarlama çalışmalarını kontrol listeleri oluşturarak objektif bakış açısıyla hem şirket içi hem de iş ortaklarınızın çalışmalarını denetleriz.

Dijital Pazarlama İnsan Kaynağı Bulma

Şirket profilinize uygun dijital pazarlama ekip üyesini ince eleyip sık dokuyarak en doğru adayı bulup size sunarız. Görüşme sırasında şirketiniz için önemli olan dijital pazarlama araçlarının kullanım bilgisini demo panellerle teyit ederiz.